VW Vortex - Volkswagen Forum banner
  • Mwerks and Fourtitude have rejoined VWVortex. For more info, see this thread.

21 - 40 of 60 Posts

·
Registered
4 Posts
Dosta raje prati forum iz Bosne i trenutno u BiH ima stvarno dobro sredjenih Wagena po ugledu an VWVortex, ali slabo se ko prijavljuje, a kamoli da pise na forumu.

·
Registered
129 Posts
turiram,turiram idzuo idzuo! sta imaaaa?? :beer::beer::beer::beer::beer:

·
Registered
848 Posts
I am from Hercegovina, Stolac.

·
Registered
368 Posts
Zijad Nashville,TN

Zovem se Zijad rodjen u sloveniji naravno bosanac zivim u Americi u dalekom svjetu Nashville,TN
Pozdrav mom jaranuB6REDHELL ( Rukfas ) i naravno svima vama ljepo je vidjeti kad nas ima da sredjujemo ove igracke ja vozam trenutno 2000 C - class 230 kompressor i imam project 1989 16v gti trenutno narucujem dosta stvari uradjen 16v motor 11.1CR wiseco pistons arp bolts itd da ne nabrajam ice na megasquirt tako da bi trebo da bude dobra igracka a i mercedes dolazi na red za rasklapanje da se sta uradi hehe svima sve najbolje zelim i stavljaj te jos slika da se vidi sta ko radi
Poz svima

·
Registered
216 Posts
Zovem se Zijad rodjen u sloveniji naravno bosanac zivim u Americi u dalekom svjetu Nashville,TN
Pozdrav mom jaranuB6REDHELL ( Rukfas ) i naravno svima vama ljepo je vidjeti kad nas ima da sredjujemo ove igracke ja vozam trenutno 2000 C - class 230 kompressor i imam project 1989 16v gti trenutno narucujem dosta stvari uradjen 16v motor 11.1CR wiseco pistons arp bolts itd da ne nabrajam ice na megasquirt tako da bi trebo da bude dobra igracka a i mercedes dolazi na red za rasklapanje da se sta uradi hehe svima sve najbolje zelim i stavljaj te jos slika da se vidi sta ko radi
Poz svima
Welcomeee ZI............................;);)

·
Registered
368 Posts
dobra jetta

Dobri ste jarane i ja hocu da kupim novog pasata tdi izgleda da je doslo vrjeme da svi trazimo dizele ko u bivsoj yugi hehehe

21 - 40 of 60 Posts