VW Vortex - Volkswagen Forum banner
  • Mwerks and Fourtitude have rejoined VWVortex. For more info, see this thread.

41 - 60 of 60 Posts

·
Registered
16 Posts
Dobar dan raja. Muharem ovde iz Kostajnice.. Rodzen u Bos.Novom.*
Trenutno zivim u Salt Lake City,UT. Selim se u Njemacku ako bog da sljedece subote.
Trenutno vozim '05 Golf 2.0l o roditelja a imo sam... '83 Rabbit L bijo podpuno "project car" nikad zavrsen *i poslije toga imo sam '87 Cabriolet na Raceland Coilovers... :beer:

·
Registered
216 Posts
Dobar dan raja. Muharem ovde iz Kostajnice.. Rodzen u Bos.Novom.*
Trenutno zivim u Salt Lake City,UT. Selim se u Njemacku ako bog da sljedece subote.
Trenutno vozim '05 Golf 2.0l o roditelja a imo sam... '83 Rabbit L bijo podpuno "project car" nikad zavrsen *i poslije toga imo sam '87 Cabriolet na Raceland Coilovers... :beer:
Muhareme legendo zasto se selis u njemacku? Imas li zagarantovan poso i to. Vrlo interesantno ja znam neke koji su to uradili i na kraju se vratili u USA. I ja bih volio da sam negdje u europi prije nego ovdje....

·
Registered
16 Posts
Buraz imam poso garantovan. Mlad sam idem oprobati pa sta puklo da puklo. Imam par poslova cekaju me! Ako bog da bice sve uredu, nemogu vise ovde pozelim se nenormalno! Zelja mi je da zivim dole i idem za tim, ako bog da i ti jedan dan buraz dole! Da idemo u Worthesee u Njemackoj zajedno!! ;)

·
Registered
2018 Passat GT, 2017 Tiguan RLine
1,137 Posts
pozdrav svima :wave:

zovem se Goran, rodjen u Karlovcu (Karlovac)
Zivio sam u Karlovcu i Veljun, onda Dudovica, pa evo zadnji 14 godina u Niagara Falls, Canada

evo moji MK5 GLI (prodao sam)

IMG_2926 by goran.vu, on Flickr

i trenutno MK4 GLI

IMG_5537 by goran.vu, on Flickr

·
Registered
2018 Passat GT, 2017 Tiguan RLine
1,137 Posts

·
Registered
16 Posts
Evo ga Muharem otisao u njemacku i vratio se! Gdje ste zemljaci??

Trenutno sam u San Diego, CA

Evo moje kante...

Sent from my iPhone using Tapatalk

·
Registered
1 Posts
Pozdrav momci od Stefana iz Crne Gore,ovo mi je prvi post nadam se da je na pravom mjestu. Od auta imam scirocco mk2 abf, bmw e30 325i i bmw e60 530d

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

41 - 60 of 60 Posts