VW Vortex - Volkswagen Forum banner
  • Mwerks and Fourtitude have rejoined VWVortex. For more info, see this thread.

6161 - 6180 of 6197 Posts

·
Registered
7,382 Posts
siema :wave:
Ty pracujesz dla VW to wez im powiedz zeby predzej sprowadzili Golf MK7 do Ameryki.:p Juz sam nie wiem kiedy one tutaj beda nie ktorzy mowia ze na koniec tego roku a nie ktorzy ze dopiero April 2014.:sly::(

·
Registered
7,382 Posts
Mexico made golf 7 eww ja dzienkuje.
Moja MKV Jetta jest Made in Mexico juz niedlugo bedzie 50k miles i nie mam problemow. A znam wiele ludzi co maja MKV GTI i MKVI i maja problemy.:thumbdown: Twoj Golf tez nie jest German tylko Brazil.

·
Registered
7,382 Posts
Bo ty masz 99 prawda. I nie chodzi mi o FSI silnik tylko ogolnie rattles, water leak i inne pierdoly wiele ludzi narzekalo na to. Ale to czasem sie zdarza a w meksyku tak samo buduja auta jak i w niemczech.

·
Registered
703 Posts
Bo ty masz 99 prawda. I nie chodzi mi o FSI silnik tylko ogolnie rattles, water leak i inne pierdoly wiele ludzi narzekalo na to. Ale to czasem sie zdarza a w meksyku tak samo buduja auta jak i w niemczech.
racja Pedro czy Rudolf to oboje tyko ludzie :laugh:. ale pare nowych Tiguans z niemczech mialo MFI display nastawione na polski, czyli jakies polaczki pracuja w wolfsburg :thumbup:.

·
Registered
7,382 Posts
racja Pedro czy Rudolf to oboje tyko ludzie :laugh:. ale pare nowych Tiguans z niemczech mialo MFI display nastawione na polski, czyli jakies polaczki pracuja w wolfsburg :thumbup:.
Pewnie z Rzeszowa.:p jk

·
Registered
7,382 Posts
W tej chwili mam okolo 8000 km na nim.... Nie mam jakies fajne modyfikacje jeszcze aby się chwalic haha. Tylko kosmetyczne rzeczy.... LED interior, painted calipers, window/rear light tint etc.
Nice:thumbup: Ja jak kupowalem moja Jette to za 2 miesiace miala wyjsc Mk6 Jetta sales guy pytal sie czy chce zaczekac i kupic Mk6 albo od razu Mk5:laugh:. Jakos do tej pory nie podoba mi sie zbytnio MK6 Jetta. Ja poki co mam 45k miles tylko. Jak pojde do wojska to mysle ze kupie cos innego.:wave::peace:

·
Registered
1,097 Posts
Tak naprawde to nie ma znaczenia gdzie auto jest skladane skoro siljik I skrzynia beda z europy. Wiekszosc I tak robia maszyny. Materialy z ktorych auto jest zlozone I tak sa produkowane w roznych fabrykach.
Oczywiscie gdybym mial wybor wolal bym gti 100% z niemiec. Ale skoro to fabryka vw to mysle ze jakies quality control musza miec.
Mam tylko nadzieje ze skoro bedzie skladany w meksyku to cena bedzie to odzwierciedlala. A przynajmniej powinni lepiej wyposazyc w standardzie I nie podniesc ceny.
Xenony standard, lsd, brembo, recaro itd ;)

·
Registered
48 Posts
Tak naprawde to nie ma znaczenia gdzie auto jest skladane skoro siljik I skrzynia beda z europy. Wiekszosc I tak robia maszyny. Materialy z ktorych auto jest zlozone I tak sa produkowane w roznych fabrykach.
Czy ja wiem czy nie ma znaczenia. Wersje na US mają trochę gorsze materiały tapicerskie..w Audi np. pchają skórę ekologiczną :D

Pozdrawiam z Lublina :wave:

·
Registered
1,097 Posts
Czy ja wiem czy nie ma znaczenia. Wersje na US mają trochę gorsze materiały tapicerskie..w Audi np. pchają skórę ekologiczną :D

Pozdrawiam z Lublina :wave:
Zgadza sie . Sam mam w cc skore ekologiczna. Mimo tego ze ma juz 2 lata I 40tys mil wyglada dalej jak nowa. Bardzo latwa w utrzymaniu. Kolega ma r32 w prawdziwych skorach I mimo podobnego przebiegu widac juz na siedzeniach zuzycie.

Audi w a4 jako podstawowe wersje daje wlasnie skore ekologiczna prawdziwa jest w opcji . To samo zreszta jest w c300 I bmw 3, 5. W bmw dopiero sport package daje prawdziwe skory.

·
Registered
48 Posts
U mojego ojca w Passat B5 w wersji High Line są skóry pełne, ale skóra naturalna jest tylko po środku fotela i oparcia, boki już są z eko. Trochę to drażniące jak płacisz za bogatą wersję, a dostajesz zamiast kawałka krowy na fotelu..kawałeczek gumowca :D

Oczywiście, teraz eko skóry są na bardzo wysokim poziomie wykonania..ale jest jedna podstawowa rzecz której się nie da oszukać..eko nie pachnie :p

·
Registered
7,382 Posts
U mojego ojca w Passat B5 w wersji High Line są skóry pełne, ale skóra naturalna jest tylko po środku fotela i oparcia, boki już są z eko. Trochę to drażniące jak płacisz za bogatą wersję, a dostajesz zamiast kawałka krowy na fotelu..kawałeczek gumowca :D

Oczywiście, teraz eko skóry są na bardzo wysokim poziomie wykonania..ale jest jedna podstawowa rzecz której się nie da oszukać..eko nie pachnie :p
Moja Jetta ma eko i juz prkatycznie majac 4 lata fotele nadal wygladaja jak nowe. Widzialem inne samochody ze skorami po 4 latach i siedzenia wygladaly koszmarnie. Moze to tez zalezy jak dbasz o swoje auto.

·
Registered
7,382 Posts
6161 - 6180 of 6197 Posts